نخ ، سوزن ، قیچی

my baby

تصاویر زیباسازی ، کد موسیقی ، قالب وبلاگ ، خدمات وبلاگ نویسان ، تصاویر یاهو ، پیچک دات نت www.pichak.net 

 

what do uthink? what is she doing?

نظرات (14)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
وای قشنگ یاد اون روز افتادم که گفتی کودکت چه طوری داشت نگات می کرد دستاشم برده بود پشتش
عاشقتم
شنبه 14 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 02:23 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
آره ... یادته ؟ آخی قربونش برم الهی ...
قشنگ عین همین بود !
چقدر بده که اینجا نمیشه کامنت خصوصی گذاشت.
بگو چیکار کنم من؟!
شنبه 7 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 08:52 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
میگم برات دوست من ... میگم برات ... پایین صفحه رو که نگاه کنی ، درست بعد از آمارگیر وبلاگ ، یک ابزار تماس با من هست ، از اونجا می تونی برام خصوصی بذاری ...
صد ماکسیما به گَرد پرایدت نمی رسد...
سرهنگ مهماندار رییس پلیس راههای کشور اعلام کرد: « وزارت صنعت و سازمان استاندارد باید ضریب ایمنی خودروها را به خریداران اعلام کند تا مردم بدانند خودرویی که سوار می شوند در چه حد از ایمنی قرار دارد. در ضمن پیشنهاد کرد رانندگان خودروی پراید سعی کنند تا در جاده ها از این خودرو استفاده نکنند! و در صورت لزوم با سرعت مطمئنه و احتیاط کامل حرکت کنند.» (سایت تابناک به نقل از واحد مرکزی خبر)
راستش را بخواهید چند سال قبل یکی از همکاران مدرسه از ما خواست تا از مغازه دوستمان برایشان چتر بخریم. ما هم قبول کردیم. بعد از مدتی چتر ایشان خراب شد و دائم به بنده سرکوفت می زد که چتر خوبی نخریدی. تا اینکه یک روز در جلسه معلمان نیز این موضوع را مطرح کرد. ما هم به ایشان گفتیم : « برادر من به شما عرض کردم که فروشنده گفته نباید به این چتر آب بزنید ، حالا شما روز بارانی چتر دست گرفته اید ، معلوم است که خراب می شود!؟...»
شهروندان محترم نیز عنایت داشته باشند هر خودرویی را برای کاری ساخته اند. قرار نیست با هر چیزی که چهار تا چرخ و دو تا پلاک دارد و شما چند میلیون تومان بابتش پول داده اید ، در جاده ها جولان بدهید و مسافرت های صد کیلومتری و دویست کیلو متری بروید. گیریم وزارت صنایع در اعلام ضریب ایمنی خودرو ها کوتاهی کرده است ، شما که آدم عاقل و بالغی هستید چرا از فروشنده در مورد میزان امنیت و کاربرد و امکانات خودروی خریداری شده سوال نکردید؟ «جنابعالی یک سه کاره یا خرد کن می خری ، پدر فروشنده رو در میاری بسکه از نحوه کارکرد و امکانات و گارانتی و کوفت و زهر مار دستگاه سوال می کنی. حالا پراید خریدی از فروشنده نپرسیدی تا کجا می تونی بری ، چند نفر می تونی سوار کنی ، چه آپشن هایی داره ، آیا مثل ژیان و پیژامه باهاش تا سر کوچه میشه رفت یا اون ور تر هم میشه ؟ حالا فرض کنیم فروشنده هم نگفت ماست من ترشه ، دیگه حرف پلیس رو باید گوش کنی ، پلیس که بد شما را نمی خواد. حتماً باید مثل هوو جلو تردد پراید رو هم بگیرن تا شما گوش کنید. پلیس میگه با پراید تو جاده نیاین ، بعد پراید رو بر می داری با سه نفر می ری تو بزرگراه 90 تا هم سرعت میری مرد حسابی ؟ خجالت نمی کشی؟ مک لارن که نیستی !حتماً باید اعمال قانون بشی و سویج! را ازت بگیرن تا حرف گوش کنی؟ حتماً باید ماشینتو منتقل کنن پارکینگ تا مراعات کنی؟» ببخشید اگر کمی داد زدم. در خاتمه ضمن دعوت همه شهروندان به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از شما عاجزانه تقاضا دارم قبل از خرید هر خودرو از فروشنده در خصوص کاربری خودرو اطلاع حاصل نمایید و خودوری متناسب با اهداف و نیاز های خود خریداری کنید.
شنبه 7 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 06:45 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
... مردم از خنده ...
خوب راست میگن بندگان خدا ... هر قدر پول بدی همونقدر آش می خوری ...!
by one heart in her hand
maybe she can not fly

another heart is needed to fly
fly away

and she is drawing her dream...
شنبه 7 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 02:19 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
where does she wanna fly ?
fly away from this dark world...
nice idea
thanks my friend ...
thanks a lot ...
آآآآخییییییی
چه خوشگل...

داره شادی آفرینی می کنه
بی خیال از دنیای بزرگترا
پنج‌شنبه 5 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 03:47 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
کار کودکان همینه ... شادی آفرینی ... مرسی دوست عزیزم ...
در آسمون خیالش عشق را ترسیم میکند
دنیای کودکانه سرشار از شور و عشق است به واقع
سه‌شنبه 3 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 06:17 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بله ... دنیای کودکانه پر از عشق و شوره ... دنیای سادگی و بی آلایشی ... کاش دوباره بهش دست پیدا کنیم ... میکنیم ... اگر بخوایم
اگه وقت کردی بیا پیشم بانو
سه‌شنبه 3 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 05:10 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
چشم ... خدمت می رسم حتما ...
فکر کن در سوراخی یا لوله فاضلابی جایی رسیده ای به یه دیکتاتور که چهل سال سرمایه ی مملکتت رو، صرف خر کردن مردم سرزمینت کرده، خواهر و مادرو برادر و پدرت روجلوی چشات...
چیکارش می کنی؟ نه، خدا وکیلی چیکارش می کنی؟؟؟
سه‌شنبه 3 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 04:20 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
به ریش مردم می خندم!!!
از ماست که بر ماست !!!
سلام


کمیته مشترک قیمت گذاری خودرو !
تفاوت قیمت برخی خودروهای تولید داخل با بازار 8 میلیون تومان است.( به نقل از جراید)
به عقیده بزرگان و قدما اساساً تفاوت چیز خوبی است و باعث پیشرفت و ترقی می شود و یکی از فاکتورهایی که در بهبود کیفیت کالاها و خدمات ، دارای نقش اساسی و رقابت آفرین است ، همین تفاوت در قیمت است. این تفاوت قیمت خودرو ها در شرکت و بازار به صورت حبابی و شکننده است و علت آن نیز « آغاز فصل پائیز و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و افزایش تقاضای به کارگیری خودرو» می باشد. البته این مطلب را مدیر عامل محترم اتحادیه مرکزی مرغداران در خصوص گرانی های اخیر تخم مرغ فرموده بودند ولی کار کارشناسی مثل همیشه مستدل و منطقی است و قابلیت تعمیم در سایر بخش های تولید و صنعت را داراست! نا گفته نماند بعد از موسم کلاس و درس و آغاز فصل تابستان ، مسافرت های تابستانی نیز در افزایش قیمت خودروها بی تاثیر نیستند که صد البته «این هفتصد دینار غیر از آن چهارده شاهی است!» علی ایحال با توجه به نقش اصلی خودرو سازان در تولید خودرو و توزیع مشتری مدارانه آن و ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان ، پیشنهاداتی برای دستیابی خودرو سازان به این بازار حبابی و جلوگیری از ضرر به بیت المال ارائه می شود:
الف) از آنجا که در تعیین قیمت خودرو های داخلی ، فاکتور هایی نظیر قیمت مواد اولیه ، هزینه تولید ، هزینه دستمزد ، هزینه حامل های انرژی ، بازارهای جهانی و ... تاثیر ندارند و خودرو ها با توجه به میزان ذوق و شوق مردم قیمت گذاری می شوند ، پیشنهاد می شود شرکت های خودرو ساز ، محصولاتشان را به صورت علی الحساب تحویل مشتریان دهند تا پس از تعیین نرخ واقعی خودرو در بازار ، مابه التفاوت قیت خودرو اخذ و سند خودرو تحویل خریدار شود.
ب) به منظور جلوگیری از رواج پدیده دلالیسم و واسطه گری ، کمیته مشترک قیمت گذاری خودرو با حضور سران شرکت های خودرو ساز و گُنده های بازار ( از اونایی که توپ تکونشون نمی ده ) تشکیل شود و قیمت نهایی خودرو با رضایت طرفین تعیین و حباب به صورت مسالمت آمیز بین طرفین تقسیم شود.
ج) نکته آخر اینکه طبق قانون نظام مالی دو پایه کسی که توان پرداخت مثلاً 8 میلیون تومان را دارد ، مسلماً توان پرداخت 10 میلیون را نیز دارد و یا کسی که حاضر شده برای خرید یک خودرو 50 میلیون بپردازد ، مسلماً در پرداخت 55 میلیون هم مشکل ندارد . بنابراین توصیه می شود خودرو سازها قیمت ها را تعدیل کنند و به اصطلاح تا آخرین دنده بالا ببرند تا یک کلام شود و قابلیت تغییر قیمت در بازار ، از دلالان سلب شود و قیمت خودرو در کارخانه و بازار یکسان شود.
سه‌شنبه 3 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 01:57 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
بله بله بله ... پیشنهاد بسیار خوبیه ... و البته معقولانه!
خیلی ممنونم که من رو در نوشته هاتون شریک میکنید ...
این فقط آرزوی این دختر نیست آرزوی هر آدمی میتونه باشه
آنچه یافت می نشود آنم آرزوست
دوشنبه 2 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 02:29 ب.ظ
امتیاز: 0 0
نوشته: عبدالکوروش از [ ایالات متحده آمریکا ] http://www.potk.blogfa.com
what's problem my friend?
u type english instead persian!
this little girl no wants a balone heart
she want a simple and lovely heart.
دوشنبه 2 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 01:03 ق.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
there s no problem ... u know? imnot at my own computer and this one just write english !
i hate to write fingilish !
so ... that was an idea for writing an english post
.
.
.
and ur comment was great... exactly what was on my mind!!!
simple and lovely heart instead fragile and easy broken heart
نوشته: وانیا از [ ایران ]
ینی چی دقیقا؟
یکشنبه 1 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 11:56 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
u say... im waiting
اندکی تجربه شخصی داریم تو این زمینه! البته کمی هم شاید دلنازک باشید بانو.... ممنو که وبم اومدید
یکشنبه 1 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 05:50 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
bale hads mizadam intor bashe...khahesh mikonam
شماها حقوقی ها آدمای خوبو انرژیکی هستید...
یکشنبه 1 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 03:54 ب.ظ
امتیاز: 0 0
پاسخ:
salam ... chetor mage? tajrobeye khasy baes shode intor fekr konid? khaily ha momkene khob va energetic bashan... albate man be shakhse az lotfe shoma mamnoonam